Stehlik.sk
Site dedicated to Avatar Meher Baba,
WingMakers, Lyricus, Agni Yoga, Aryans

   Stehlik.sk

Stránky pre pravú duchovnosť
Site for the True Spirituality

 
 
 
 

O Lyrikuse – úvod

 

Táto webová stránka je navrhnutá, aby oficiálne uviedla Učiteľský rád Lyrikus po prvý krát na našej planéte. Jej obsah poskytne detailné údaje o Lyrikuse, jeho účele, štruktúre a orientácii na planetárnu a druhovú evolúciu.

Lyricus.org spočiatku poskytne rozpravy a špeciálny výber zvukových nahrávok, ktoré môžete počúvať, zatiaľ čo budete čítať rozpravy. Neskôr, táto webová stránka poskytne nové materiály, ktoré budú zahŕňať dôležité výňatky z Prahovej kozmogónie, ako aj nové rozpravy, súvisiacu hudbu a rozličné informácie o externalizačnom procese, do ktorého je Lyrikus zainteresovaný vo vzťahu k ľudstvu.

Nakoniec bude webová stránka Lyricus.org centrálnym zdrojom pre kľúčové znalosti vyžadované pre objavenie Veľkej Vstupnej Brány - nezvratný vedecký objav ľudskej duše. Toto je vzrušujúce rozšírenie odhalenia Tvorcov Krídel, a webová stránka Lyricus.org poskytne sprievodné materiály pre zvýšenie pochopenia kozmických síl, ktoré sú činné na Zemi.

Tým, ktorých zaujíma upovedomenie o pridaní nového obsahu, je doporučené, aby sa zaregistrovali na webovej stránke WingMakers.com. Váš e-mail je držaný absolútne dôverne a bude použitý len na Vaše upovedomenie o nových aktualizáciách na oboch webových stránkach, WingMakers.com a Lyricus.org.

 

Origin © 2004, Lyricus.org
Translation © 2004, Tomáš J Stehlík

 

Rozmer je vždy tvarovaný ne-rozmerom

 

 

Kontakt  |  Pošlite správu  |  Webmaster  | 

Naspäť  |  Nahor

 

O úroveň vyššie  |  Ďalšia stránka

Copyright © 1993-2007, Tomáš J Stehlík. Všetky práva vyhradené.